יוסי אלמוג.

יוסי אלמוג

איזה כיף שבאתם

יוסי אלמוג, עוסק באימון, חינוך ואומנויות.
בוגר "בית צבי" – בית הספר הגבוה לאומנויות הבמה.
בעל תואר ראשון בחינוך ותואר שני בניהול מערכות חינוך.
מאמן שיטת – NLP מטעם מכללת רידמן.
התחלתי את חיי כשחקן, כבמאי וכמורה לתיאטרון. במשך כ-15 שנים לימדתי ב"בית צבי" דורות של שחקנים ואמנים. במקביל, עברתי בעצמי סדנאות מקצועיות רבות בתחום האימון וההתפתחות האישית.
בשנים האחרונות אני מאמן ומלמד אנשים מכל התחומים והגילאים ועוסק בתחום ה nlp באופן מקצועי כמאמן אישי וקבוצתי.
התשוקה שלי היא לעזור לאנשים למצוא את הייעוד שלהם ולהגשים מטרות אישיות.

יוסי אלמוג

סיפור חיי.

אמנות, תנועה ותיאטרון

כל החיים חשבתי שאני יודע מה אני רוצה לעשות. המסלול שלי היה ברור בעולם הבמה והאומנויות. הייתי ילד ביישן, אך אהבתי את עולם הבמה, זה אפשר לי להביע את עצמי. 

גיליתי את עולם הבמה דרך מגמת תיאטרון בתיכון ולהקת נוער, ובהמשך בלהקה צבאית ולימודי משחק בחיי הבוגרים. במקביל להתפתחויות אישיות בחיי, הרגשתי צורך להרחיב אופקים ולפרוץ את  התחום המוכר והידוע לי מילדות. טיילתי הרבה בעולם וחקרתי את החיבור שבין גוף לנפש. המשכתי ללימודים באקדמיה, תואר ראשון ושני בחינוך והתמקצעתי בתחומים שמעניינים אותי. קראתי ספרים רבים והאזנתי למדריכים חשובים בתחום האימון האישי כמו כן, הנחיתי סדנאות בשיטת "דרך האמן"– שיטה לשיקום ופיתוח יצירה ויצירתיות. 

ה-NLP בא ודייק את הכל. 

שיטת  NLP נתנה לי כלים וטכניקות עוצמתיות למיקוד והשגת מטרות אישיות. דייקתי את עצמי ואת הסביבה שלי. 

הלימודים והעשייה עיצבו אותי.

דרך יצירתיות וגמישות, המאפיינות את דרכי כאמן, אני מתאים את האימון לאדם שמולי. המפגש שלי עם אנשים רבים ומגוונים הובילו אותי לשיטת האימון – 

"עכשיו אני".

ספר לי עוד

החלום שלי.

לעזור לאנשים למצוא את הייעוד שלהם

החלום האישי שלי הוא להקים משפחה ואני בדרך לשם. אני חולם להמשיך לראות עולם, לחקור את נפש האדם ובעיקר לחיות את החיים במלוא העוצמה. 

המטרה שלי היא לעזור לאנשים להתחבר לעצמם דרך הגוף והנפש, למצוא את הייעוד האישי שלהם, ייעוד מקצועי ואישי בכל תחומי החיים: זוגיות, קריירה, יחסים, משפחה, מערכות יחסים, תקשורת ואורח חיים בריא.

ללמד אותך לפרוץ גבולות אישיים ולהגשים מטרות וחלומות. 

ספרו לי מה החלום שלכם?